Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  D-Link

D-Link

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
2 924 Kč
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
3 955 Kč
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
9 226 Kč
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
4 394 Kč
D-Link 12 AP upgrade for DWS-3160-24PCTyp příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům.
12 650 Kč
D-Link 2-port 120G CXP Interface (for DXS-3600-32S only)Typ příslušenství:Stacking Kity pro switche.
11 420 Kč
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxxTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
3 438 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
D-Link COVR-2202 Wireless AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack)Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
8 638 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
D-Link COVR-C1202 Wireless AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack)Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
4 645 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
D-Link COVR-C1203 Wireless AC1200 Whole Home Wi-Fi system (3 pack)Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
6 625 Kč
D-Link COVR-P2502 Covr Whole Home Powerline Wi-Fi System (2-pack), wirelles AC1200
4 891 Kč
Skladem u dodavatele
D-Link DAP-1325 Wi-Fi Range Extender, Wireless N300, 1x 10/100 RJ45Typ Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:Repeater; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n.
631 Kč